Bicicliști băuți, depistați în trafic și amendați de polițiști!

Polițiștii din cadrul Serviciului Rutier și cei ai structurilor municipale și orășenești au continuat acțiunile pentru prevenirea și combaterea abaterilor comise de participanții vulnerabili la trafic: pietoni, bicicliști, conducători de motociclete, mopede și trotinete electrice. Astfel, polițiștii din cadrul Poliției…









