Tânărul de 21 de ani din Strehaia, care a lovit un alt strehăian, a fost reținut pentru 24 de ore de polițiștii din Strehaia. Totul: după ce a stropit cu șampanie brățara electronică de monitorizare. Dispozitivul fusese montat de oamenii legii în urma conflictului dintre cei doi tineri.

Victima a fost lovită în zona capului și a spatelui, având nevoie de îngrijiri medicale în urma incidentului. De altfel, agresorul ar fi avut un cuțit asupra sa.






