Bătăușul din Strehaia, reținut după ce a stropit cu șampanie brățara electronică de monitorizare! Dispozitivul, montat în urma unui conflict!

Tânărul de 21 de ani din Strehaia, care a lovit un alt strehăian, a fost reținut pentru 24 de ore de polițiștii din Strehaia. Totul: după ce a stropit cu șampanie brățara electronică de monitorizare. Dispozitivul fusese montat de oamenii legii în urma conflictului dintre cei doi tineri.

Victima a fost lovită în zona capului și a spatelui, având nevoie de îngrijiri medicale în urma incidentului. De altfel, agresorul ar fi avut un cuțit asupra sa.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

error: Conținutul este proteja!