
A rămas fără mașină și a primit amendă în valoare de 5.000 lei, după ce a fost prins făcând taxi la negru!
Polițiștii din cadrul Poliției municipiului Orșova au depistat, pe DN 6, un bărbat de 35 de ani, din Drobeta-Turnu Severin în timp ce efectua transport persoane, fără a deține copie…




