Sub conducerea unui mehedințean, ADS începe retrocedarea terenurilor preluate abuziv de stat.

Peste 80 de foști proprietari sau moștenitorii acestora vor intra curând în posesia de drept a terenurilor preluate în mod abuziv în proprietatea statului, în urma încheierii Protocolului de predare-preluare, conform legilor de fond funciar, semnat între Agenția Domeniilor Statului,…









