Tânărul, care a fugit din arest la domiciliu și a rupt brățara de monitorizare, a fost arestat pentru 30 de zile.

Polițiștii Serviciului de Investigații Criminale au continuat cercetările față de tânărul de 19 ani, din municipiu, bănuit de comiterea infracțiunilor de distrugere și evadare, față de care magistrații au dispus măsura preventivă a arestului la domiciliu. Astfel, la data de…








