Un autotren a luat foc în mers pe DN6, între Severin și Orșova. Trafic blocat!

Un incendiu a izbucnit la un autotren, pe DN 6, Viaductul Bahna. Incendiul se manifestă sub cabină, la compartimentul motor. Șoferul s-a autoevacuat. La fața locului, intervin pompierii. Circulația este blocată pe ambele sensuri.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

error: Conținutul este proteja!