
Atac cibernetic asupra mai multor spitale! Spitalul Județean s-a decuplat de la internet, pentru a nu fi afectat.
15 spitale din țară au fost atacate cibernetic în această dimineață. Unitățile sanitare nu pot raporta serviciile medicale, iar pacienții așteaptă în camerele de gardă. Printre spitalele afectate, se află…




